Vilnius netoleruos sienų terliotojų ‒ atsakomybėn bus patraukti visi pažeidėjai

Data

2021 06 21

Įvertinimas
1
IMG-20210621-WA0000.jpg

Jauna moteris, dažais ištepliojusi tilto laiptų fasadą, net nesitikėjo susidurti su per kelias minutes į įvykio vietą atskubėjusiais policininkais. Priklausomai nuo padarytos žalos dydžio bus sprendžiama, kokia atsakomybė – administracinė ar net baudžiamoji – bus taikoma moteriai.

Šiąnakt apie 2 val. 18 min. sostinės policijos vaizdo kamerų stebėtojai per kameras pamatė, kad Vilniuje, A. Mickevičiaus g., prie Žvėryno tilto laiptų fasado, mergina aerozoliniais dažais nupiešė užrašą KMON ir taip sugadino svetimą turtą.

Policijos patruliai žaibiškai operatyviai sureagavo į pranešimą ir įvykio vietoje sulaikė jauną moterį (gimusią 1989 m.) ‒ trisdešimt dvejų metų amžiaus moteris prisipažino rožiniais aerozoliniais dažais išterliojusi laiptų fasadą.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate dėl šio įvykio surinkta medžiaga ‒ priklausomai nuo padarytos žalos dydžio bus sprendžiamas klausimas dėl moters patraukimo administracinėn (Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 str. 1 d.) ar net baudžiamojon atsakomybėn (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str.).

Š. m. balandžio 3 d. apie 1 val. 35 min. Vilniuje, A. Mickevičiaus g., ant krantinės laiptų sienos piešiančiam grafičius neturint tam leidimo ir sulaikytam jaunuoliui Vilniaus miesto apylinkės teismo nutarimu buvo skirta administracinė nuobauda. Pažeidėjų dažnai laukia ir finansinės išlaidos - tenka padengti savivaldybei pavaldžių įmonių išlaidas, kad terlionės būtų uždažytos ir miestas atrodytų tvarkingas ir švarus. Šį jaunuolį teismas įpareigojo Vilniaus miesto savivaldybės administracijai sumokėti ne vieną šimtą eurų turtinės žalos atlyginimui.