„Taškuose“ rasta ir paimta daugiau nei 120 l naminukės (video)

Data

2021 11 18

Įvertinimas
0
5.jpg

Šalčininkų policija surado ir paėmė daugiau nei 120 l naminukės. Prekeiviai naminuke atsidūrė areštinėje. Įtariamiesiems gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šalčininkų rajono policija, atlikusi kruopštų tyrimą, lapkričio 15 d. Šalčininkuose, Plento g., užfiksavo kelis prekybos namine degtine atvejus. Prekyba vyko iš vietiniams gyventojams ir policijos pareigūnams žinomo namo. Įvykio vietoje buvo sulaikyti nelegalių svaigalų pardavėjai ir pirkėjai. Rasta daugiau nei 50 l naminukės.

Tęsdami policinę priemonę, policijos pareigūnai atliko kratą viename iš Baltosios Vokės mstl. namų – čia jie aptiko apie 70 l naminės degtinės ir daugiau nei toną raugo naminei degtinei gaminti.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.). Įtariamieji atsidūrė areštinėje.

Lapkričio 13 d. pareigūnai nutraukė „taško“ Eišiškėse, Vytauto g., veiklą.

Šeimos nariai, turintys priklausomybę nuo alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų, pirkdami „taškuose“, palieka nelegaliems prekeiviams paskutines šeimos santaupas, parduoda už alkoholį šeimos turtą, atiduoda tėvų šalpos pensiją ir vaikams skiriamų pašalpų lėšas. Todėl šiuo atveju policijos ir gyventojų pastangos ir interesai sutampa.