„Taško“ šeimininkė pareigūnus pasitiko apsiginklavusi

Data

2021 10 29

Įvertinimas
0
1(1)(1).jpg

Elektros impulsinis prietaisas „Taser“ „nuginklavo“ moterį, pastojusią kelią policijos pareigūnams. Kratos jos namuose rasta naminukės ir kontrabandinių cigarečių. Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, siekdami mažinti nelegalią alkoholio apyvartą ir reaguodami į gyventojų pranešimus, spalio 23 d. atliko policinę priemonę. Šalčininkų r., Dieveniškių sen., Kalvių k., policijos pareigūnai apsilankė sutuoktinių (gimusių 1974 m.) namuose. Jų namas vietos gyventojams ir policijos pareigūnams žinomas – čia visą parą galima įsigyti nelegalaus alkoholio. Sutuoktiniai jau yra bausti už nelegalią prekybą alkoholiu.

Pareigūnams užfiksavus prekybos namine degtine faktą, buvo nuspręsta neatidėliotinai atlikti kratą, tačiau namo šeimininkė, jiems užstojo kelią ir, paėmusi į rankas du virtuvinius peilius, neįsileido policijos pareigūnų. Tik elektros impulsinis prietaisas „Taser“ „nuginklavo“ aršią moterį.

Kratos namuose metu buvo rasta naminės degtinės ir kontrabandinių cigarečių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.) ir pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str.). Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Policijos pareigūnai dėkoja vietiniams gyventojams už pagalbą ir suteiktą informaciją nustatant tokio pobūdžio nusikalstamas veikas.