,,Tarptautinę Šypsenų ir Lietuvos Kelių Policijos dieną prisiminkime Šypsenų galią‘‘

Data

2021 10 01

Įvertinimas
0
policija-3_1.jpg

Spalio 1-ąją minima tarptautinė Šypsenų ir Lietuvos kelių policijos diena. Šia proga asociacija ,,RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai‘‘ kartu su Lietuvos kelių policija kviečia saugiai vairuoti ir su šypsena prisiminti gerų emocijų poveikį.

10 val. 10 min. Vilniuje, Šiauliuose, Pakruojyje, Šilalėje, Prienuose, Zarasuose, Pasvalyje ir Telšiuose Kelių policijos pareigūnai vykdys prevencinę priemonę – sutabdytus vairuotojus ne tik skatins saugiai elgtis kelyje, bet ir dovanos Raudonas Nosis, kvies nusišypsoti ir prisiminti – Šypsenos keičia kasdienybę.

„Užsidėjus raudoną nosį – nebūtina šypsotis! Užtenka susirinkti aplinkinių šypsenas, kurių daugėja geometrine progresija. Tai galime pasakyti iš patirties – jau 11 metų organizacijos aktoriai klounai, dėvėdami raudonas nosis, neša džiaugsmingas akimirkas mažiesiems pacientams, senjorams bei vaikams su specialiaisiais poreikiais. Tikime, kad gavę raudoną nosį iš policijos pareigūnų vairuotojai ne tik patys nusišypsos, bet ir aplinkiniams primins apie tai, kad šypsenos keičia kasdienybę.‘‘– mintimis dalinasi “RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai” vadovė Aistė Lacitė.

Sostinės Kelių policijos patruliai ir bendruomenės pareigūnai jungiasi prie šios iniciatyvos – su gera nuotaika ir šypsena veide vykdys vairuotojų patikrą Asanavičiūtės g., Vilniuje, šalia Pasakų parko. Pareigūnai bus tolerantiški ir supratingi vairuotojų atžvilgiu ‒ bus atlaidūs nedideliems vairuotojų daromiems KET pažeidimams, primins saugaus eismo kelyje pagrindus, palinkės vairuoti saugiai ir kuo daugiau šypsotis. Tačiau už grubius pažeidimus, kad ir tokios dienos proga, vairuotojai sulauks atsakomybės.

Sostinės Kelių policijos valdybos pareigūnai primena – būkite atsakingi kelyje.