Sutriuškintas dar vienas prekybos alkoholiu „taškas“ (video)

Data

2020 11 26

Įvertinimas
0
Untitled.jpg

Šalčininkų rajono policijai įkliuvo penkiasdešimt penkerių metų vyras, neteisėtai prekiavęs naminuke. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, kovodami su neteisėta alkoholio apyvarta rajone, atliko policinę priemonę.

Lapkričio 19 d. Butrimonių sen., Janonių k., policijos pareigūnams įkliuvo vietos gyventojas (gimęs 1965 m.), iš savo namų prekiavęs namine degtine. Įvykio vietoje buvo sulaikytas ir pirkėjas (gimęs 1968 m.) su buteliu naminukės rankose. Vyro, įtariamo neteisėta prekyba alkoholiu, gyvenamojoje vietoje, namuose, ūkiniuose pastatuose ir pievose buvo rasta daugybė tuščių plastmasinių 5 l talpos bakelių, turinčių specifinį naminės degtinės kvapą.

Už šią nusikalstamą veiką numatyti viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.