Sulaikyti trys asmenys, įtariami neteisėtu narkotinių medžiagų disponavimu

Data

2021 08 25

Įvertinimas
2
antr.jpg

Trys jauni vyrai įkliuvo sostinės pareigūnams už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Vieno jų namuose kratos metu rasta galimai narkotinių medžiagų. Visi jie uždaryti į areštinę, artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių jiems skyrimo.

Atliekant neviešo pobūdžio informacijos patikrinimą,Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė du asmenis (gimusius 1990 m.), kurie įsigijo galimai narkotinių medžiagų. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Atlikus kratą narkotikų platintojo (gimusio 2001 m.) namuose, Savanorių pr., Vilniuje, buvo rasta ir paimta augalinės kilmės galimai narkotinės psichotropinės medžiagos, taip pat 35 tabletės bei 3 080 eurų, galimai gauti iš neteisėtos veiklos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.).

Visi trys asmenys teisėsaugai žinomi, bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių jiems skyrimo.