Sulaikyti narkotikų platintojai

Data

2021 07 22

Įvertinimas
1
pinigai.jpg

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami kovą su neteisėta narkotikų apyvarta surengė policinę priemonę.

Liepos 21 d. 16 val. 20 min. Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje buvo sulaikytas vyras (g. 1984 m.), kuris ketino platinti narkotines medžiagas Šalčininkų rajone. Pastarasis atpažinęs policijos pareigūnus, siekdamas sunaikinti įkalčius bandė pabėgti, tačiau netrukus policijos pareigūnų buvo sulaikytas. Apžiūros metu pas jį buvo rasti keli lankstinukai su narkotine medžiaga. Apžiūrint jo automobilį buvo rasta metadono, kurį jis ketino platinti Šalčininkų rajono gyventojams.

Tęsiant policinę priemonę Vilniuje, Savanorių prospekte buvo sulaikytas dar vienas vyras (g.1977 m.), įtariama platinęs narkotines medžiagas. Pas jį rasta dar keliasdešimt folijos lankstinukų su narkotine medžiaga.

Tęsdami policinę priemonę pareigūnai atliko neatidėliotinas kratas Vilniuje, viename iš daugiabučių Savanorių prospekte, kur buvo rastas, kaip įtariama, didelis kiekis narkotinės medžiagos, keli tūkstančiai eurų, gautų įtariama iš nusikalstamos veiklos.

Policinės priemonės metu sulaikyti 8 asmenys, 6 iš jų romų tautybės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį.