Sulaikyti du narkotinių medžiagų platintojai (video)

Data

2020 12 18

Įvertinimas
0
IMG_20201214_223855.jpg

Šalčininkų r. policijai įkliuvo du narkotinių medžiagų platintojai. Šalčininkų r. gyventojai atsidūrė už grotų. Jiems gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai, siekdami užkirsti kelią narkotinių medžiagų platinimui Šalčininkų r., gruodžio 14 d. netoli Eišiškių patikrinti sustabdė automobilį „Renault Megane“.

Apžiūros metu vairuotojo (gimusio 1987 m.) ir keleivio (gimusio1988 m.) drabužiuose rasta augalinės kilmės įtariama narkotinių medžiagų. Taip pat jų rasta ir automobilyje. Tęsdami policinę priemonę, pareigūnai atliko kratas įtariamųjų gyvenamosiose vietose, Šalčininkų r., Kalesninkų k. Čia taip pat rasta įtariama narkotinių medžiagų, elektroninės svarstyklės smulkiems daiktams sverti.

Ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) tęsiamas. Abu įtariamieji uždaryti į areštinę.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų nelikti abejingais ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.