Sulaikytas „žaibiškomis“ vagystėmis įtariamas vyras (video)

Data

2021 10 29

Įvertinimas
0
skryn1.pg.jpg

Su įkalčiais – mobiliojo ryšio telefonais „Apple iPhone“ – sulaikytas jaunas vyras iš Ukrainos. Jam skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėn.

Rugpjūčio 28 d. apie 3 val. Vilniuje, Laisvės pr., iš parduotuvės-sandėlio, kūju išdaužius langą, buvo pavogta mobiliojo ryšio telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

Rugsėjo 29 d. apie 3 val. buvo įsibrauta į parduotuvę, Ukmergės g., Vilniuje ‒ plaktuku išdaužius langą, buvo patekta į kitos parduotuvės vidų ir pavogta mobiliojo ryšio telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus tyrėjai, reaguodami į pasikartojančias tokio pobūdžio nusikalstamas veikas, nedelsdami ėmėsi visų būtinų veiksmų siekiant nustatyti nusikalstamą veiką įvykdžiusius asmenis. Atlikus kompleksinius slaptus ikiteisminio tyrimo veiksmus, buvo nustatytas asmuo, įtariamas šiomis vagystėmis.

Spalio 26 d. apie 2 val. 40 min. įtariamasis buvo sulaikytas su įkalčiais iškart po to, kai kūju išdaužė langą ir įsibrovė į parduotuvę, Žaltakalnio g., Plungėje, ir pavogė 26 mobiliojo ryšio telefonus „Apple iPhone“, kurių bendra vertė siekia apie 30 000 eurų.

Paaiškėjo, kad sulaikytasis – trisdešimtmetis Ukrainos pilietis (gimęs 1991 m.). Įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėn.