Su galimai narkotinėmis medžiagomis įkliuvo vyras (video)

Data

2021 10 27

Įvertinimas
0
foto.jpg

Netoli Vilniaus oro uostas sulaikytas vyras, su savimi turėjęs galimai narkotinių medžiagų, atsidūrė areštinėje. Policijai gerai žinomam vyrui gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai spalio 24 d. netoli Vilniaus oro uosto, Rodūnios kel., sulaikė policijai gerai žinomą vyrą (gimusį 1983 m.), kuris apatiniuose slėpė 5 folijos lankstinukus su milteliais, galimai narkotine medžiaga.

Policijos pareigūnai turėjo informaciją, kad šis trisdešimt septynerių metų amžiaus vyras narkotines medžiagas, kurias išplatina, slepia namuose. Kadangi sulaikytasis su savimi neturėjo namų rakto ir atsisakė pasakyti, kur jį laiko, policijos pareigūnams į pagalbą atskubėjo iškviesti kolegos iš priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos. Išpjovus įėjimo į butą duris, policijos pareigūnai atliko kratą – jos metu buvo rastos narkotinės medžiagos, priemonės joms fasuoti, galimai nusikalstamu būdu įgyti daiktai.

Besidarbuojantys policijos pareigūnai sulaukė namo gyventojų padėkos, mat, pas sulaikytąjį nuolatos lankėsi asmenys, kurie šlaistydamiesi koridoriais trikdė namo gyventojų ramybę. Kad nors kiek palengvintų pareigūnų darbą, sulaikytojo kaimynai kaip įmanydami stengėsi kuo nors padėti ‒ vieni siūlė kavos, kiti nešė kėdes. Policijos pareigūnai jiems yra dėkingi, taip pat dėkoja ir pilietiškai visuomenei.

Sulaikytasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.).