Savivaldybės vadovams įteikti ženklai „Už paramą policijai“

Data

2021 06 08

Įvertinimas
0
3.jpg

Šalčininkų rajono savivaldybės merui Zdzislavui Palevičiui ir Administracijos direktoriui Josifui Rybakui įteikti ženklai „Už paramą policijai“. Apdovanojimus už paramą policijai, palaikant viešąją tvarką, stiprinant teisėtvarką, atskleidžiant ir užkardant nusikalstamas veikas, birželio 7 d. įteikė į Šalčininkus atvykę Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas ir Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius dėkojo už bendrystę, už bendradarbiavimą. „Jūs vieni pirmųjų šalyje priėmėte sprendimą ir ėmėtės iniciatyvos, kad kiekvieną dieną su pandemijos mestais iššūkiais susiduriantys policijos pareigūnai būtų kuo skubiau paskiepyti. Nuoširdžiai dėkoju už bendradarbiavimą.“

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas pabrėžė, kad Šalčininkų rajono savivaldybės ir Šalčininkų policijos komisariato ryšiai yra itin glaudūs ir duodantys puikių rezultatų. Situacija Šalčininkų rajono savivaldybėje pasikeitė iš esmės ‒ sėkmingą bendradarbiavimą su savivaldybe lemia bendri siekiai ir tikslai – nusikalstamumo mažinimas, gyventojų saugumo gyvenamojoje aplinkoje ir keliuose stiprinimas.

Meras Zdzislav Palevič padėkojo pareigūnams už darbą ir savivaldybės dedamų pastangų įvertinimą. Rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak pasidžiaugė Šalčininkų policijos komisariato viršininko kasdieniu bendravimu, iniciatyvumu.