Šalčininkų policija triuškina „taškus“ (video)

Data

2022 01 26

Įvertinimas
0
01-262.jpg

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus ir siekdami užkirsti kelią nelegaliai alkoholio prekybai, ir toliau tęsia specialiąsias priemones.

Sausio 19 d. specialiosios priemonės metu pareigūnai apsilankė Poškonių sen., Dainavėlės k., 54-erių metų amžiaus moters namuose. Atlikus kratą, buvo rastas aparatas namų gamybos alkoholiniams gėrimams gaminti.

Tęsdami policines priemones, sausio 20 d. pareigūnai apsilankė Šalčininkų sen., Šalčininkėlių k., 60-ties metų amžiaus moters namuose – čia kratos metu buvo rasta ir paimta apie 20 l skaidraus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą, bei 20 pakelių cigarečių pakelių NZ, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka specialiaisiais ženklais – banderolėmis.

Sausio 22 d. patikrinus informaciją dėl galimai laikomų namų gamybos stipriųjų alkoholinių gėrimų Eišiškių sen., Aklės k., 52-ejų metų amžiaus vyro namuose rasta ir paimta apie 10 l skaidraus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą.

Už šias nusikalstamas veikas Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Šalčininkų r. policija ir toliau tikisi glaudaus bendradarbiavimo su vietos gyventojais nustatant ir išaiškinant nelegalios prekybos alkoholiu atvejus, kuris yra daugelio nelaimių šeimose, kitų padaromų nusikalstamų veikų priežastis, ir toliau prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu Nr. 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 7 00 60000.