Šalčininkų policija konfiskavo alkoholį ir kontrabandinius rūkalus (video)

Data

2022 01 26

Įvertinimas
0
02.jpg

Moters namuose aptikta kontrabandinių rūkalų – 662 pakeliai cigarečių, nepaženklinti Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, apie 10 l alkoholinių gėrimų ir apie 2,5 l skaidraus skysčio, galimai nedenatūroto etilo alkoholio.

Šalčininkų r. policija, siekdama užkardyti nelegalią akcizais apmokestinamų prekių apyvartą bei tikrindama informaciją, sausio 25 d. apsilankė Šalčininkų sen., Zavišonių k., 55-erių metų amžiaus moters bute.

Moters namuose policijos pareigūnai rado 662 pakelius įvairių cigarečių – 603 pakelius cigarečių ,,Minsk Capital“, 33 – ,,Fest“ ir 26 pakelius ,,Nz“, nepaženklintų Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis. Kratos metu rasta ir apie 10 l alkoholinių gėrimų, taip pat nepaženklintų Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, ir apie 2,5 l skaidraus skysčio, galimai nedenatūroto etilo alkoholio.

Šalčininkų rajono policijos pareigūnai dėkoja gyventojams už pagalbą nustatant nelegalios prekybos atvejus bei ragina būti pilietiškais ir apie vietas, kuriose prekiaujama nelegaliais tabako gaminiais, ar asmenis, užsiimančius neteisėta veikla, pranešti bendruoju pagalbos tel. 112.