Šalčininkų pareigūnai surado laukuose pasiklydusį vyrą (video)

Data

2020 11 26

Įvertinimas
0
2(1).jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai surado laukuose pasiklydusį jauną vyrą. Suteikus pirmąją pagalbą, paklydėlis saugiai pristatytas į namus.

Ankstyvą lapkričio 23-iosios rytą, 5 val., pareigūnai sulaukė neįprasto skambučio ‒ pareigūnų pagalbos prireikė jaunam vyrui, atsidūrusiam pavojingoje situacijoje. Vyras paaiškino, kad pasiklydo Eišiškių sen., Padvarionių – Emiliškių k. laukuose. Išsigandęs nežinojo, kur šiuo metu randasi. Netrukus ryšis nutrūko, todėl Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai pagal vietovės koordinates nustatė galimą jo buvimo vietą ir nedelsdami reagavo į pagalbos šauksmą. Pareigūnai laukuose, tarp Emiliškių ir Padvarionių k., surado sušlapusį, be avalynės neblaivų paklydėlį. Suteikus pirmąją pagalbą, vyras saugiai pristatytas į namus.

Šalčininkų rajono policijos pareigūnai prašo gyventojų būti atsakingais ir pasirūpinti savo artimais giminaičiais. Dažnai po praleisto laiko kartu pamirštama pasirūpinti saugia ypač neblaivaus artimojo kelione namo ‒ pranešti apie jo išvykimą giminaičiams, pasirūpinti transportu ar imtis kitokių veiksmų, kad jis neatsidurtų situacijoje, keliančioje pavojų jo sveikatai ir gyvybei.

Ypač didelio dėmesio reikalauja nepilnamečiai asmenys, kurie dėl savo amžiaus ar sveikatos būklės negali pasirūpinti savo saugumu. Labai svarbu tokiais atvejais, tokius asmenis išvykstant iš gyvenamosios vietos palydėti, ypač tamsiu paros metu ir šaltuoju metų laiku. Taip pat, nepamiršti su savimi turėti mobiliojo ryšio telefoną. Šių taisyklių laikymasis leis ne tik užkirsti kelią nelaimei, bet ir iškilus pavojingai situacijai, nustatyti asmens buvimo vietą.