Rudaminos gyventojos namuose rasta 15 l spirito

Data

2021 02 24

Įvertinimas
0
pilstukas.jpg

Rudaminos gyventojos namuose policijos pareigūnai aptiko apie 15 l alkoholio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai, turėdami informaciją apie vykdomą neteisėtą veiklą, vasario 23 d. apsilankė Rudaminoje – moters (gimusios 1949 m.) bute policijos pareigūnai rado ir paėmė 3 plastikinius butelius, kuriuose buvo apie 15 l skysčio, turinčio stiprų alkoholio kvapą.

Skystis perduotas ekspertizei. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 3 d. Tas, kas neturėdamas tikslo realizuoti neteisėtai pagamino, laikė, gabeno dešimt arba daugiau litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų arba nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių), padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu.