Rastas labai didelis narkotinės medžiagos kiekis (video)

Data

2021 10 20

Įvertinimas
0
1.jpg

Kratų Baltosios Vokės k. metu Šalčininkų policijos pareigūnai aptiko labai didelį kruopščiai paslėptos narkotinės medžiagos, įtariama karfentanilio, kiekį. Įtariamieji – du vyrai ir dvi moterys – atsidūrė areštinėje.

Šalčininkų r. policijos pareigūnai, reaguodami į sistemingai gaunamus vietinių gyventojų pranešimus dėl narkotinių medžiagų platinimo Baltosios Vokės k., atliko kruopštų ir ilgalaikį tyrimą po kurio spalio 19 d. surengė policinę priemonę.

Priemonės metu sulaikyti du vilniečiai, įtariami neteisėta narkotinių medžiagų apyvarta, taip pat dvi romų tautybės Baltosios Vokės gyventojos (gimusios 1990 m. ir 1968 m.) ‒ jų namuose kratos metu buvo aptiktas labai didelis baltos medžiagos, įtariama karfentanilio, kiekis. Šios moterys praeityje yra teistos dėl narkotinių medžiagų platinimo.

Visi įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Karfentanilis – psichotropinė medžiaga, kuri pavojinga tuo, kad pavartojus net ir mažą jos dozę, galima apsinuodyti ar perduozoti, kai kuriais atvejais šia medžiaga galima apsinuodyti ir per odą – tik ją palietus.

Šalčininkų rajono policija dėkinga gyventojams už suteiktą infromaciją nustatant tokio pobūdžio nusikalstamas veikas.