Prieš Visų šventųjų ir Vėlinių dienas – prevencinė akcija Vilniaus rajone

Data

2021 10 28

Įvertinimas
0
2.jpg

Paskutinėmis spalio dienomis ypač suaktyvėja žmonių srautai kapinėse – intensyviai tvarkomi kapai. Prieššventinėmis ir šventinėmis dienomis padaugėja ir vagysčių, viešosios tvarkos pažeidimų.

Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Vilniaus r. savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais vykdė prevencinę akciją Karveliškių kapinėse – dalindami atmintines, ragino visus išlikti akyliems: prižiūrėti savo rankines ir pasisaugoti kišenvagių, o paliekant automobilį nors ir trumpam, visada patikinti, ar jis užrakintas, ar patikimai veikia apsaugos sistema. Išgirdus įsijungusią automobilio signalizaciją, atkreipti į tai dėmesį, net jei tai ir ne jūsų automobilis.

Prevencinės akcijos vykdytojai taip pat atkreipia dėmesį, kad svarbu nepalikti atrakintų automobilio durų, atidarytų langų, stoglangių bei matomoje vietoje rankinių, mobiliojo ryšio telefonų, dokumentų ar kitų vertingų daiktų. Rankines, automobilio dokumentus visada rekomenduojama pasiimti su savimi, nepalikti jų automobilyje.

Pastebėjus prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis, įsidėmėti jų išvaizdą, užsirašyti įtarimą keliančių automobilių valstybinį numerį ir nedelsiant apie tai pranešti policijai bendruoju skubios pagalbos telefonu 112.