Prevencinė akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas !“

Data

2021 06 11

Įvertinimas
0
received_941499973090742.jpeg

Birželio 11-ąją Nemenčinėje vyko prevencinė saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“, skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti ryškiaspalves liemenes, atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems kelyje ir gerbti vieni kitus. Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuotoje akcijoje dalyvavo ir Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro darbuotojai.

Akcijos metu įrengtose pagrindinėse trijų institucijų veiklų stotelėse veikė saugos diržų imitavimo demonstravimo ir automobilio apsivertimo įrenginiai – juose dalyviai galėjo realiomis sąlygomis išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą. Taip pat dalyviai sužinojo, kaip taisyklingai segėti atšvaitus, koks turi būti techniškai tvarkingas dviratis, prisiminė Kelių eismo taisyklių reikalavimus dviratininkams.

Didelis dėmesys buvo skiriamas ir paspirtukų vairuotojams, atkreipiant dėmesį į svarbiausius šių transporto priemonių saugaus dalyvavimo eisme aspektus. Dalyviai savo žinias apie saugų eismą galėjo pademonstruoti spręsdami kryžiažodžius, dalyvaudami viktorinose, o geriausiai žinantiems Kelių eismo taisykles buvo skirti specialūs prizai, kurie ne tik primins apie dalyvavimą renginyje, bet ir pravers saugiam dalyvavimui eisme.