„Prekiavau ir toliau prekiausiu“ (video)

Data

2021 06 10

Įvertinimas
0
1c.jpg

Dar 2020 m. pabaigoje Šalčininkų rajono policija šalčininkiečio (gimusio 1952 m.) namuose aptiko didelį kiekį kontrabandinių cigarečių. Vyras policijai buvo žinomas, kaip linkęs prekiauti kontrabandinėmis cigaretėmis. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 2 d.). Tyrimas netrukus bus perduotas Šalčininkų teismo rūmams nagrinėti. Tąkart radus didelį kiekį rūkalų, laikinai sulaikomas vyras dėl neva patirto streso skundėsi skausmais krūtinėje. Tačiau atliekamas ikiteisminis tyrimas nesutrukdė Šalčininkų gyventojui toliau tęsti neteisėtą verslą ‒ Šalčininkų policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus, birželio 7 d. pakartotinai apsilankė šio vyro namuose, kur iš įvairių slėptuvių, tame tarpe ir po grindimis, aptiko didelį kiekį kontrabandinių rūkalų. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199 str. 1 d.).

2020 m. pabaigoje šiam „prekeiviui“, pamačius, kaip iš jo namų išvežamos kontrabandinės cigaretės, sunegalavo sveikata, tai nesutrukdė jam bėgant nuo pareigūnų, kai buvo atliekama krata š. m. birželio mėn. Kaip sakė pareigūnai, ,,nors bėgo kaip jaunas, tačiau nuo atsakomybės nepabėgo“.

Policijos pareigūnai dėkoja vietiniams gyventojams už pagalbą kovojant su šešėlinės ekonomikos apraiškomis ir apie nelegalią prekybą akcizais apmokestinamomis prekėmis, kitus teisės pažeidimus prašo pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt, telefonu 8 700 60000.