Policinės priemonės davė rezultatų (video)

Data

2021 08 26

Įvertinimas
0
namine.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policija ir toliau sėkmingai triuškina nelegalios prekybos alkoholiu „taškus“.

Rugpjūčio 25 d. pareigūnai specialiosios priemonės metu apsilankė Gerviškių sen., Gerviškių k., jaunos moters (gimusios 1992 m.) namuose – čia buvo prasidėjęs naminukės gamybos procesas. Pareigūnams apsilankius ,,ne laiku“, buvo nutrauktas ,,velnio lašų“ gaminimo procesas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Tęsdami policines priemones, tą pačią dieną apie 14 val. 30 min. pareigūnai „aplankė“ Dieveniškių sen., Milkūnų k., vietos gyventoją (gimusį 1960 m.). Netikėtas „apsilankymas“ davė rezultatų – rasta naminės degtinės ir aparatas jai gaminti.

Šalčininkų r. policijos komisariatas ir toliau tikisi glaudaus bendradarbiavimo su vietos gyventojais nustatant ir išaiškinant nelegalios prekybos alkoholiu atvejus, kuris yra daugelio nelaimių šeimose, ar nusikalstamų veikų priežastis. Policijos pareigūnai prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.