Policija įspėja: sukčiai naudojasi patiklumu

Data

2021 09 07

Įvertinimas
0
Policija.jpg

Sostinės kriminalistai ragina būti budriems, atsakingai vertinti elektroninėje erdvėje skleidžiamą informaciją ir nepasiduoti apgaulei.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas, kurio metu nustatyta, jog asmenys, pasinaudoję susiklosčiusia situacija dėl š. m. rugsėjo 10 d. organizuojamo mitingo, elektroninėje erdvėje prisistatydami viešų grupių administratoriais (pvz., grupė „Priverstinė vakcinacija turi būti sustabdyta“), apsimesdami būsimo mitingo koordinatoriais ir rėmėjais, ragina žmones rinkti lėšas organizuojamam mitingui prie LR Seimo rūmų, nurodydami šias lėšas pervesti į atitinkamas banko sąskaitas, iš kurių gautus pinigus išgrynina ir naudoja savo reikmėms, tokiu būdu apgaule įgydami svetimą turtą.

Sostinės policija atkreipia visuomenės dėmesį į šią sukčiavimo schemą ir ragina būti budriems, atsakingai vertinti elektroninėje erdvėje skleidžiamą informaciją ir nepasiduoti apgaulei.