Pagerbti kolegos iš Lenkijos, pasienyje talkinę policijos pareigūnams

Data

2021 09 28

Įvertinimas
0
210928m-150.jpg

Šiandien tarnybą Lietuvoje baigė Lenkijos policijos pajėgos. Rugpjūčio 30-ąją į Lietuvą atvykę kolegos padėjo Lietuvos policijos pareigūnams saugoti sieną nuo neteisėtai ją kertančių migrantų. Mėnesį dirbusius lenkų pareigūnus pakeis kiti kolegos.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius ir Vilniaus apskrities policijos viršininkas Saulius Gagas padėkojo lenkų pareigūnams už profesionaliai atliktas pareigas ir didelę pagalbą vykdant užduotis pasienio ruožuose ir prisidedant prie neteisėtos imigracijos pažeidimų užkardymo. Už bendradarbiavimą su Lietuvos policija jungtinėse operacijose dėl Lietuvos Respublikos valstybės sienos apsaugos ir sustiprinimo visiems Lenkijos policijos pareigūnams buvo įteiktos padėkos ir ženklai.

Dėl neteisėtos migracijos Lietuvoje nuo liepos 2 d. paskelbta ekstremalioji situacija. Šalyje dirba „Frontex“, Europolo ir Europos prieglobsčio paramos biuro ekspertai, vertėjai, sienos stebėjimo pareigūnai, socialiniai darbuotojai, apklausų atlikėjai, kurie padeda sparčiau ir efektyviau įveikti migrantų krizę.