Padėka už pilietiškumą

Data

2021 10 12

Įvertinimas
1
Policija.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėka už ryžtingą, drąsų ir pilietišką poelgį – sulaikant neblaivų vairuotoją šiandien įteikta Dovydui Matuliauskui.

Liepos 13 d. apie 22 val. 40 min. Vilniuje, Ozo g., D. Matuliauskas, važiuodamas automobiliu, pastebėjo keistai manevruojantį „VW Transporter“ – automobilis važiavo užėmęs dvi eismo juostas, sukeldamas avarines situacijas kitoms transporto priemonėms. Dovydas įtardamas, kad šios transporto priemonės vairuotojas gali būti neblaivus, važiavo jam iš paskos ir apie įtartinai manevruojantį automobilį pranešė bendruoju pagalbos telefonu. Netrukus sekamas automobilis sustojo ir iš jo išlipo vos ant kojų pastovintis vairuotojas.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo ir policijos patruliai. Paaiškėjo, kad „VW Transporter“ vairavo neblaivus vyras – jo judesiai buvo nekoordinuoti, kalba nerišli, į alkoholio matuoklį įpūsti nesugebėjo, o vėliau tai padaryti atsisakė.

Keturiasdešimt septynerių metų vairuotojo „kelionė“ baigėsi areštinėje ir ikiteisminiu tyrimu dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d.).

Nors Dovydas savo poelgio nesureikšmina,Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai dėkingi Dovydui už pilietiškumą ir pagalbą sulaikant neblaivų vairuotoją.