Pačiame „darbų“ įkarštyje įkliuvo du jauni vyrai

Data

2021 04 29

Įvertinimas
0
20210428_104538_1.jpg

Du jauni vyrai įkliuvo miškininkams, kai įnirtingai „darbavosi“ prie aparato naminei degtinei gaminti. Nemenčinės regioninio padalinio Pabradės girininkijos miške. Švenčionių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Balandžio 28 d. apie 10 val. Nemenčinės regioninio padalinio Pabradės girininkijos miške miškininkai pastebėjo pilnu pajėgumu veikiantį „naminukės fabrikėlį“ ir šalia jo besidarbuojančius du vyrus. Šalia įrenginio, panašaus į aparatą naminei degtinei gaminti, buvo apie 2,5 l jau pagamintos naminukės ir apie 200 l raugo. Abu jie (gimę 1986 m. ir 1984 m.) buvo perduoti į įvykio vietą iškviestiems policijos pareigūnams. Vyrai prisipažino „naminukę“ gaminę savo reikmėms. Vienas jų policijai žinomas, anksčiau ne kartą teistas, kitas – į policijos akiratį nebuvo pakliuvęs.

Įtariamiesiems gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.