Operatyviai išaiškintos dviračio ir paspirtuko vagystės

Data

2021 10 28

Įvertinimas
0
dvi.jpg

Pavogtas dviratis ir paspirtukas grąžinti teisėtiems savininkams.

Spalio 19 d. Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje buvo pavogtas dviratis – nukentėjusysis kreipėsi į policiją ir pats prisidėjo prie jo paieškos. Praėjus kelioms dienoms po dviračio vagystės, jis skelbimų portale pamatė parduodamą savo dviratį. Šia informacija nedelsiant pasidalino su paiešką vykdančiais pareigūnais.

Netrukus pagal skelbime nurodytą telefono numerį buvo nustatytas asmuo, galimai pavogęs dviratį. Nuvykus į namus pas „pardavėją“, paaiškėjo, kad jis – penkiolikmetis. Nepilnametis vagis geranoriškai dviratį grąžino savininkui.

Tą pačią dieną buvo pavogtas ir paspirtukas. Nukentėjusysis kreipėsi į policiją ir pranešė, kad paspirtuke yra įmontuota GPS sistema – jos dėka galima stebėti paspirtuko buvimo vietą. Vagis to nežinojo ir net neįtarė. Paspirtuko savininkas, sekdamas paspirtuką, pranešė policijai, kur šiuo metu jis yra. Vilniaus miesto pirmojo ir trečiojo policijos komisariatų pareigūnai pavogtą paspirtuką surado lombarde – paspirtukas paimtas ir grąžintas teisėtam savininkui.

Pareigūnai džiaugiasi, kad visuomenė darosi vis sąmoningesnė ir, atsitikus nelaimei, patys stengiasi pagelbėti pareigūnams.