Nutraukta dar kelių „taškų“ veikla (video)

Data

2021 09 07

Įvertinimas
0
Untitled.jpg

Dar rugpjūčio pabaigoje Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. Policijos komisariato pareigūnai pradėjo policinę operaciją neteisėtiems alkoholio pardavimo faktams nustatyti.

Rugpjūčio 26 d. apie 12 val. pareigūnai užfiksavo namų gamybos alkoholio pardavimo faktą Pabarės sen., Tetėnų k. Atlikus kratą namuose, rasta naminės degtinės.

Tą pačią dieną, apie 15 val., pas Kalesninkų k., J. Pauliaus II g., moters namuose buvo rasta 16 l skaidraus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, bei kontrabandinių cigarečių. Ši Kalesninkų k. gyventoja alkoholį slėpė ir juo prekiavo iš lauko tualeto, ir, pareigūnams atliekant kratą jos namuose, pastaroji įtikinėjo, kad jokių draudžiamų daiktų tikrai neturi ir degtine neprekiauja.

Kitą dieną, rugpjūčio 27-ąją, pareigūnai apsilankė Turgelių mstl., pas Ilgojoje g. gyvenančią moterį (gimusią 1974 m.) ‒ ji vietiniams gyventojams žinoma, kaip nuolat prekiaujanti pilstuku. Jos namuose rastas aparatas naminei degtinei gaminti bei naminukės. Tuo metu pati aparato šeimininkė buvo prisiragavusi „velnio lašų“ ‒ visiškai neblaivi. Į įvykio vietą teko kviesti Vaikų teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojus ir spręsti klausimą dėl vaiko perdavimo blaiviems atstovams. Įtariamoji sulaikyta ir pristatyta į areštinę.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai.