Miške uogavusi senolė rasta sveika ir gyva

Data

2021 09 22

Įvertinimas
0
maps.JPG

Miške uogavusi ir pasiklydusi aštuoniasdešimt trejų metų amžiaus senolė rasta gyva ir sveika.

Rugsėjo 21 d. 21 val. 31 min. Vilniaus apskr. VPK gavo moters pranešimą, kad iš namų Vilniuje, A. P. Kovaliuko g., uogauti Pilaitės link išėjo jos močiutė (gimusi 1938 m.) ir pasiklydo miške, negali išeiti.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės 2-osios kuopos 3-iojo būrio vyriausieji patruliai Aleksandras Kupčionok ir Aleksandras Milko, per radijo ryšio stotį išgirdę, kad dingo senolė, susisiekę su sostinės policijos budėtojais, pasisiūlė pagelbėti. Kaip tik tuo metu, kai pareigūnai ieškojo pasiklydusios močiutės, Bendrasis pagalbos centras sulaukė skambučio, kad miške žmogus šaukiasi pagalbos. Netrukus į Aleksandro Milko švilpimą atsiliepė ir pasiklydusi senolė. Patrulis A. Milko pakėlė ir išnešė paklydėlę ant pečių, porininkui A. Kupčionok žibintuvėliu šviečiant kelią. Šių policijos pareigūnų dėka senolė, nuklydusi net į Vilniaus r., Zujūnų sen., Karveliškių k., miškus, rasta gyva ir sveika.

Senolės anūkė, dėkodama policijos pareigūnams, džiaugėsi, kad po šio įvykio močiutė jaučiasi gerai, šiuo metu yra namuose. Moteris teigė, kad jos močiutė, nuklydusi gilyn į mišką, sutemoje nesiorientavo, į kurią pusę eiti. Nors aštuoniasdešimt trejų metų amžiaus senolė gyvena viena, ji yra savarankiška, pati ne kartą lankėsi tame miške, kur ir pasiklydo, be to, ją 4-5 kartus per savaitę lanko artimieji.

Senolės anūkė dėkoja už pagalbą visiems policijos ekipažams, kurie prisidėjo prie močiutės paieškos.