Įteikta padėka už drąsų ir pilietišką poelgį

Data

2021 10 20

Įvertinimas
0
Padėkos įteikimas.jpg

Trakų rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Šemis įteikė Rimantui Germanui Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėką už drąsų ir pilietišką poelgį. Pilietiškas vyras sulaikė neblaivų vairuotoją, pavojingai vairavusį daugiau nei 12 t sveriantį krovininį automobilį.

Rugsėjo 28 d. apie 18 val. 15 min. Trakų rajono policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad magistraliniu keliu A16, Vilnius – Prienai – Marijampolė, pavojingai manevruodamas važiuoja sunkiasvoris kranas. Pranešėjas, Rimantas Germanas, pareigūnams nurodė važiavimo kryptį ir paaiškino, kad važiuoja jam iš paskos.

Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pajėgos nuskubėjo nurodyta kryptimi, kur ties Penkininkų kaimu pamatė į kelkraštį nuvažiavusią ir kelio ženklą nulenkusią transporto priemonę „Iveco Trakker“. Jos viduje žmonių nebuvo. Vienas iš sustojusių eismo dalyvių nurodė į suartus laukus, kur link pasišalino vairuotojas ir jį persekiojęs pilietiškas pranešėjas. Už šimto metrų, arimuose, sėdėjo krano vairuotojas, o šalia stovėjo pastarąjį sulaikęs R. Germanas. Pareigūnai nustatė, kad Vilniaus įmonei priklausantį kraną vairavo 58-erių metų Aukštadvario gyventojas. Vairuotojas kalbėjo nerišliai, į alkoholio matuoklį pirmu pūtimu jis įpūtė 3,08 prom., antru ‒ net 3,15 prom. alkoholio.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojas uždarytas į areštinę. Jam gresia bauda arba areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai dėkingi Rimantui Germanui už pilietiškumą ir pagalbą sulaikant neblaivų vairuotoją, pavojingai vairavusį daugiau nei 12 t sveriantį krovininį automobilį.