Ilgąjį savaitgalį sustiprintas patruliavimas

Data

2021 10 29

Įvertinimas
0
pexels-siri-707472.jpg

Kaip ir kasmet, artėjant Visų šventųjų ir Vėlinių šventėms, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ypatingą dėmesį skirs kapinių prieigų priežiūrai.

Spalio 30 d. - lapkričio 2 d. Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai dirbs pagal specialų pajėgų išdėstymo planą. Didžiausios policijos pajėgos bus nukreiptos prie Dukstynos kapinių bei šalia esančio magistralinio kelio Kaunas - Zarasai - Daugpilis. Čia bus pastatyti papildomi kelio ženklai, įrengti specialūs policijos postai, kurie, esant poreikiui, reguliuos transporto priemonių eismą. Siekiant išvengti automobilių grūsčių, pasiruošta sklandžiai nukreipti transporto priemonių eismo srautus. Dukstynos kapinių teritorijoje, kaip ir įprastai Vėlinių dieną, vyks vienpusis eismas: į kapines bus vienas įvažiavimas, o išvažiuoti bus galima dvejuose išvažiavimuose.

Vairuotojus raginame būti pakančiais, supratingais ir dėmesingais, laikytis papildomų kelio ženklų reikalavimų. Piktnaudžiavimas ir nesilaikymas papildomo ženklinimo paprastai tik sukuria bereikalingas problemas, sutrikdo eismą ir sudaro nepatogumus kitiems eismo dalyviams.

Atkreipiame dėmesį, kad didžiausios grūstys susidaro apie 11-14 val., tad patariame ruošiantis lankyti kapus atsižvelgti tai.

Policija, vykstantiems lankyti artimųjų kapų, pataria neskubėti, o važiuojantiems į tolimesnę kelionę siūlo išvykti ankstėliau. Gyventojai turėtų atminti elementarias taisykles: išlipę iš automobilio tamsiu paros metu apsirengti šviesą atspindinčią liemenę, segėti atšvaitą ar pasišviesti žibintuvėliu. Palikdami automobilius, patikrinkite, ar tikrai užrakinote, ar nepalikote automobilio salone vertingų daiktų.

Taip pat norime priminti, būkime sąmoningi, apsiribokime tik kapų lankymu ir pasistenkime nekontaktuoti su vyresnio amžiaus artimaisiais.