Įkliuvo naminukę automobiliu gabenęs vyras (video)

Data

2020 12 19

Įvertinimas
0
Naminė1.jpg

Šalčininkų rajono gyventojas nesitikėjo, kad įklius policijos pareigūnams ir neteks vežtos naminukės. Vyrui gresia nemalonumai – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Gruodžio 15-ąją policinės priemonės metu Šalčininkuose, Nepriklausomybės g., Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai sustabdė patikrinti automobilį „Volvo V70“, vairuojamą Butrimonių k. gyventojo (gimusio 1945 m.). Septyniasdešimt penkerių metų vyro automobilyje pareigūnai aptiko ir paėmė 5 bakelius su 25 l naminukės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų nebūti abejingais ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.