Įgyvendinamas Europos kaimynystės ir partnerystės didelės infrastruktūros projektas

Data

2021 03 02

Įvertinimas
0
EU LV -LT-BY programme logo_lt1.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas kartu su partneriais ‒ Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie LR VRM ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie LR VRM dalyvauja 2014-2020 m. Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis finansuojamame didelės infrastruktūros projekte ,,Pabradės Užsieniečių registracijos centro rekonstrukcija ir statyba“. Iš Europos Sąjungos lėšų ‒ 6,4 mln. eurų ‒ numatoma rekonstruoti Užsieniečių registracijos centrą Pabradėje ir pritaikyti jį ne tik pasieniečių reikmėms, bet ir vietos policijos bei priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos poreikiams.

Į rekonstruoto pastato 103 kv. m patalpas persikels Švenčionių r. policijos komisariato Pabradės policijos nuovada – čia bus sukurtos 7 darbo vietos, įrengtos 2 laikino sulaikymo patalpos, persirengimo patalpa su WC, dušais, mini virtuvėlė, 7 automobilių parkavimo vietos.

2019 m. birželio 18 d. pasirašyta finansavimo sutartis Nr. 1S-217/21-16-24-247, pagal kurią Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas projektui vykdyti skirs 10 proc. lėšų ‒ už 23 300 eurų bus perkami baldai, organizacinė technika, įrengiama įeigos kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemos.

Projekto įgyvendinimo trukmė ‒ 30 mėnesių nuo sutarties pasirašymo.

Daugiau informacijos https://www.eni-cbc.eu/llb/en