Dar viena Saugaus eismo klasė Vilniaus apskr. pradėjo veiklą

Data

2021 10 04

Įvertinimas
0
20210726_153529.jpg

Elektrėnų policijos komisariate pradėjo veikti Saugaus eismo klasė, įsteigta įgyvendinant Elektrėnų sav. administracijos finansuotą prevencinį projektą.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariatoElektrėnų policijos komisariate pradėjusi veikti Saugaus eismo klasė sulaukė gausybės lankytojų – joje apsilankė ir mokinukai, ir Elektrėnų sav. valdžios atstovai ‒ meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, taip pat seniūnai, LR Seimo narė Silva Lengvinienė.

Saugaus eismo klasė įsteigta įgyvendinant Elektrėnų sav. administracijos finansuotą prevencinį projektą.

Dar dvi Vilniaus apskr. Saugaus eismo klasės veikia Kelių policijos valdyboje, Mėnulio g. 11, ir Ukmergės Šilo pagrindinėje mokykloje.

Įrengtų saugaus eismo klasių paskirtis – ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams, bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, kitiems visuomenės nariams sudaryti sąlygas ugdyti ir plėtoti savo, kaip eismo dalyvio (pėsčiojo, keleivio, vairuotojo) saugaus eismo kompetenciją, mokytis ir gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje, suvokti eismo sistemą „Eismo dalyvis–transporto priemonė–kelias–eismo aplinka“.

Kviečiame visus, vaikus ir suaugusiuosius, atvykti į saugaus eismo klases, padiskutuoti, prisiminti ir aptarti pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles, išklausyti pareigūnų svarbių patarimų, kad kelyje neištiktų nelaimė ir kiekvienas iš mūsų laimingai pasiektume kelionės tikslą. Saugią aplinką galime kurti tik visi kartu.

Dėl susitikimų saugaus eismo klasėse prašome kreiptis:

Vilniaus apsKR. VPK Kelių policijos valdyba
(adr. Vilnius, Mėnulio g. 11, 202 kab.)

Administracinės veiklos skyriaus vyresnioji specialistė

Aistė Dijokaitė

Tel. (8 5) 271 9534
El. p. aiste.dijokaite@policija.lt

Ukmergės Šilo pagrindinė mokykla

Ukmergės r. policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė)

Daiva Novikienė   

Mob. 8 612 75 796
El. p. daiva.novikiene@policija.lt

Elektrėnų policijos komisariatas

Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja

Erika Venskutonienė

El. p. erika.venskutoniene@policija.lt