2019-08-03 įvykių suvestinė

Rugpjūčio 3 d. 01 val. 40 min. Vilniuje, Erfurto g. pareigūnai paviršutinės apžiūros metu pas pilietį (gimęs 1998 m.) kuprinėje buvo aptiktas juodos spalvos penalas, kuriame gulėjo vienas permatomas polietileninis maišelis, kuriame buvo žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama narkotinė medžiaga. Taip pat paviršutinės apžiūros metu pas kitą pilietį ( gimęs 1980 m.) kuprinėje buvo rasta metalinė dėžutė, kurios viduje buvo vienas polietileninis maišelis su žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama narkotinė medžiaga.

Policijos patruliai 2 val. 30 min. Vilniuje, Erfurto g. patikrino dar vieną asmenį ( gimęs 1996 m.), pas kurį apžiūros metu kuprinėje ir piniginėje rasti permatomi maišeliai su žalios spalvos milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga. Pradėti tyrimai.

Rugpjūčio 3 d. apie 03 val. 00 min. Vilniuje, Žirmūnų g. policijos pareigūnai sustabdė automobilį „KIA CEED“, vairuojamą vairuotojo (gim. 1997 m.). Patikros metu pareigūnai pas vairuotoją rado galimai narkotinių medžiagų. Vairuotojas paaiškino, kad minėtas medžiagas įsigijo iš nenustatyto asmens ir gabeno jas automobiliu. Pradėtas tyrimas.

Rugpjūčio 3 d. apie 18 val. 10 min., Vilniuje, V. Pociūno gatvėje, vyras (gim. 1997 m.) būdamas neblaivus (2.49 prom.) vairavo automobilį „Opel Combo“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281¹ str. 1 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-08-05