2018-08-03 įvykių suvestinė

Rugpjūčio 3 d. apie 01.45 val., kelio Vilnius- Kaunas- Klaipėda 37-ajame kilometre, patikrinimui sustabdytas lengvasis automobilis ,,Audi A3“. Patikrinimo metu, vairuotojo asmeninių daiktų rankinėje rasti du vienetai ryšulių, su apie 400 vienetų gelsvos ir violetinės spalvos tablečių, balbūt narkotinės medžiagos.

Rugpjūčio 3 d. apie 18.44 val., Vilniuje, Sausio 13-osios g., Neries krantinėje, pranešėjos B. V. (gim. 1995 m.) pamotė D. T. ( gim. 1983 m), gelbėdama upėje pradėjusį skęsti pranešėjos brolį M.M. (gim. 2001 m.), įšoko į upę, paniro po vandeniu ir nebeišplaukė.

Rugpjūčio 3 d. apie 00.50 val., Vilniuje, Ukmergės ir Fabijoniškių g. sankryžoje,Vilniaus aps. VPK PR 1-os kuopos 3-ojo būrio vyriausieji patruliai pastebėjo automobilį ,,Volvo“, kuris įvažiavo į sankryžą ir ją pravažiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui. Sustabdžius automobilį ties Fabijoniškių g. 2A, patruliai nustatė, kad automobilį vairavo pil. A. D. (gim. 1976 m.). Nuo vairuotojo sklido stiprus alkoholio kvapas, kalba buvo nerišli, o jo judesiai nekordinuoti. Pasiūlius vairuotojui pasitikrinti blaivumą, jis vyriausiajam patruliui susitarti vietoje. Vairuotojas buvo įspėtas dėl baudžiamosios atsakomybės už valstybės tarnautojo papirkimą, tačiau ir toliau tęsė savo neteisėtus veiksmus ir, siekdamas išvengti atsakomybės už vairavimą išgėrus, patrulių tarnybiniame automobilyje pasiūlė sumokėti patruliams nuvažiuoti kartu iki bankomato, nuimti ir perduoti pareigūnams nenustatyto dydžio pinigų sumą. Vairuotojas, tikrinamas alkotesteriu, dėl, galimo, neblaivumo įpūsti reikiamą kiekį oro nesugebėjo. Paaiškinus vairuotojui, kad yra sulaikomas už tai, kad vairavo automobilį, galimai, neblaivus ir pasiūlė valstybės tarnautojui kyšį, A. D. netikėtai pradėjo bėgti PC "Senukai" adresu Ukmergės g. 244 kryptimi. Patrulis vejantis vairuotoją ir reikalaujant sustoti, jis teisėtų pareigūno reikalavimų nevykdė, todėl patrulis, pasivijęs A. D., panaudojo spec. priemonę TASER. Vairuotojas buvo sulaikytas ir pristatytas į Respublikinį priklausomybės ligų centrą kraujo mėginiui paimti.

 

 

 

 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-08-06