Žaibiškai sulaikyti restorano pagalbines patalpas „apšvarinę“ vyrai (video)

Data

2018 09 04

Įvertinimas
0
DO4B5778.jpg

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai Šv. Ignoto g. su įkalčiais sulaikė du ką tik apsivogusius vilniečius. Restorano pagalbines patalpas apvogę įtariamieji atsidūrė už grotų.

Vienintelio Lietuvoje padalinio, užsiimančio kišenvagysčių išaiškinimu ir užkardymu, pareigūnai, dirbdami sostinės turgavietėse ir kituose žmonių susibūrimo vietose bei labiausiai turistų lankomose viešosiose vietose, be kišenvagysčių išaiškina ir kitus nusikaltimus. Rugsėjo 3 d. apie 15.45 val. neuniformuoti pareigūnai Šv. Ignoto g., šalia ten esančio restorano pastebėjo du įtartinus vyrus, visai nepanašius į galimus restorano lankytojus. Vienas iš vyrų pro duris užėjo į patalpų vidų, o kitas tuo metu atsisėdo ant šaligatvio ir stebėjo aplinką, bet jį stebinčių pareigūnų jis nematė ir negalėjo matyti. Kriminalistus labai sudomino ši įtartinų vyrų elgsena ir jie neapsiriko ‒ po kelių minučių iš pastato paskubomis išėjo pirmas vyriškis su pilna kuprine ant pečių ir rankose nešamu dulkių siurbliu. Pareigūnai abu įtariamuosius žaibiškai sulaikė. Paaiškėjo, kad tai ankščiau teisti 38-erių ir 34-erių metų amžiaus vilniečiai. Kriminalistai išsiaiškino, kad iš restorano pagalbinių patalpų buvo pavogta: dulkių siurblys, oro šildytuvas, vandens pompa ir įvairūs oro gaivikliai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamieji uždaryti į areštinę.

Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai turi pagrindo manyti, kad šie vyrai yra padarę ir daugiau panašaus pobūdžio ar kitokių nusikaltimų, todėl asmenų, nukentėjusių nuo šių įtariamųjų ar turinčių kitokios informacijos apie jų nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais (8 5) 271 6132, (8 5) 271 6053.