Žaibiškai sulaikyti nužudymu įtariami asmenys

Data

2017 12 14

Įvertinimas
0
DO4B5775.jpg

Š. m. gruodžio 13 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių r. policijos komisariate gautas moters (gimusios 1986 m.) pranešimas, kad nuo gruodžio 8 d. 13 val. dingo jos patėvis (gimęs 1969 m.), gyvenęs Švenčionių rajono Karklinės kaime. Švenčionių r. PK pareigūnai tuojau pat nuvyko pareiškėjos nurodytu adresu ir rado po užverstomis plytomis paslėptą žiauriai nužudyto vyro lavoną. Vyras buvo žiauriai sumuštas ‒ jam suduota ne mažiau trijų smūgių rankomis į galvą, dar du kartus į galvą smogta tyrimo metu nenustatytu daiktu ir elektriniu grąžtu pragręžta skylė dešinėje galvos pusėje.

Apie šį labai sunkų nusikaltimą buvo pranešta Vilniaus apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams, kurie perėmė tyrimą dėl nužudymo. Intensyviai ir kruopščiai dirbę Vilniaus apskr. VPK Švenčionių r. PK bei Vilniaus apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai operatyviai nustatė ir sulaikė šiuo žiauriu nusikaltimu įtariamus du vyrus (gimusius 1970 m. ir 1977 m.) ir moterį (gimusią 1965 m.).

Šiandien visiems įtariamiesiems bus pranešta apie įtarimus ir sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo.