Vaizdo kameros padėjo nustatyti jaunuolius, automobiliais ,,piešusius“ saulutes (video)

Data

2017 12 20

Įvertinimas
0
18 Traku-Vievio g._20171125_005107.jpg

Dar lapkričio 25 d. apie 1 val. Elektrėnų sav., Semeliškių vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip miestelio aikštelėje Trakų g., automobilių BMW 520D ir BMW 330D vairuotojai, pažeisdami Kelių eismo taisyklių reikalavimus, ,,piešė“ saulutes. Pareigūnai tokį jaunų vairuotojų elgesį įvertino, kaip chuliganišką ir pavojingą vairavimą. Kameros padėjo pareigūnams išaiškinti tos nakties įvykio dalyvius. Vienas jų (gimęs 1998 m.) yra Semeliškių gyventojas, antrasis (gimęs 1996 m.) ‒ gyvena Trakų rajono savivaldybėje.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnams, aiškinantis aplinkybes, paaiškėjo, jog vienas iš pažeidėjų (gimęs 1996 m.) vairavo automobilį BMW 520D neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės. Dvidešimt vienerių metų vaikinui už tai, kad vairavo automobilį neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonių, kai šios teisės nėra įgijęs, ir už chuliganišką vairavimą (pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų) paskirta 850 eurų bauda. Vaikinui, kuris perdavė automobilį neturinčiam teisės vairuoti transporto priemones, surašytas administracinio nusižengimo protokolas su administraciniu nurodymu ir paskirta 30 eurų bauda. Automobilį BMW 330D vairavusiam devyniolikmečiui taip pat už chuliganišką vairavimą surašytas administracinio nusižengimo protokolas su administraciniu nurodymu ir paskirta 225 eurų bauda bei 12 mėnesių atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Artėjant žiemai tokių chuliganiško ir pavojingo vairavimo mėgėjų atsiras ir daugiau, todėl policijos pareigūnai prašo vairuotojų, susimąstyti ir prisiminti, kad, kai automobilis slysta, jį suvaldyti tampa sudėtingiau ir toks vairavimas yra pavojingas ir gali sukelti skaudžių pasekmių.