Tarnybinio šuns Enzo uoslė neapgavo – narkotinės medžiagos aptiktos krūmuose

Data

2020 11 17

Įvertinimas
0
66491.jpg

Iš automobilio iššokusiam ir sprukti bandžiusiam vyrui nepasisekė ‒ sostinės policijos pareigūnai jį sulaikė, o tarnybinis šuo Enzo (Alfa Auksinis Vilkas) aptiko išmestas narkotines medžiagas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis ( Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Lapkričio 16 d. apie 16 val. Vilniuje, Žaliųjų Ežerų g., Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ekipažas pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Audi A4“ ir jį sustabdė. Tuo metu keleivis iššoko iš automobilio, ir, bėgdamas miškelio link, kažką išmetė.

Į pagalbą atskubėjęs Patrulių rinktinės tarnybinis šuo Enzo (Alfa Auksinis Vilkas) krūmuose aptiko bėglio išmestą rusvą indelį su baltais milteliais, galimai narkotine medžiaga. Trisdešimt dvejų metų bėglys (gimęs 1988 m.), automobilį vairavęs devyniolikmetis (gimęs 2001 m.) bei kartu važiavę du keleiviai (gimę 1998 m.) pristatyti į policijos komisariatą.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis ( Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.) gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.