Tarnyba policijoje – galimybė rinktis, tobulėti, kilti (video)

Data

2018 02 05

Įvertinimas
0
DO4B0955.JPG

Jaunuoliai, jei įgijote teisinį išsilavinimą ir ieškote Jūsų vertos profesijos – kviečiame įsilieti į Vilniaus apskrities policijos profesinės bendruomenės gretas!

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas – tai didžiausia Lietuvos policijos įstaiga. Daugiau nei du tūkstančiai policijos pareigūnų dirba trylikoje struktūrinių policijos komisariatų bei kituose struktūriniuose padaliniuose, o tai atveria plačiausias karjeros ir tarnybos vietos ir profilio pasirinkimo galimybes. Atrasti patinkamą darbą padeda jo įvairovė. Jei mažesniuose, rajonų komisariatuose galima rinktis tik Veiklos arba Reagavimo skyrius, Vilniuje yra specializuoti kriminalinės policijos padaliniai, galima tirti ne vien eilines vagystes ar smurto atvejus, bet sudėtingas, įdomias bylas ar dirbti su kriminaline žvalgyba susijusį darbą. Daugeliui patrauklu tapti ekspertu, tarnyba Mobilioje kuopoje, kur darbas žavi nekasdieniškumu, o pasirinkus Patrulių rinktinę – situacijų įvairovė garantuota. Na, o raitajai policijai, kinologams, darbas suderinamas su hobiu.

Kelią į policijos pareigūno karjerą galite pradėti dabar -

Skelbiama NAUJA atranka į Įvadinio mokymo kursus Lietuvos policijos mokykloje!

Mokslo pradžia: 2018 m. kovo mėn.

Trukmė: 3 mėnesiai

Vieta: Lietuvos policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno r.)

Gali dalyvauti: pretendentai, turintys aukštąjį teisinį išsilavinimą, motyvuoti ir pasiruošę įsilieti į policijos pareigūnų gretas.

Papildomi privalomi reikalavimai: turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir bent vienerių metų vairavimo stažą, turėti ne žemesnį nei A2 užsienio kalbos ( anglų, prancūzų arba vokiečių) mokėjimo lygį.

Po kursų įgyta kvalifikacija: vidurinės grandies policijos pareigūno

Kita svarbi informacija: laimėjusiems atranką suteikiamas nemokamas apgyvendinimas bendrabutyje, stipendija ir garantuojama darbo vieta. Kursai nemokami, tačiau pretendentai įsipareigoja išdirbti po kursų 3 metus policijos sistemoje.

Atrankos dokumentus galite teikti iki š. m. vasario 1 d.

Policininko darbas – pilnas iššūkių. Tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus.

Čia įgausite unikalių įgūdžių, naudositės išskirtinėmis socialinėmis garantijomis ir atrasite išskirtinių karjeros galimybių.

Daugiau informacijos rasite www.lpm.lt