>
2023-10-20

Tapk Vilniaus apskrities policijos dalimi!

Policininko darbas – pilnas iššūkių. Tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus. Čia įgausite unikalių įgūdžių, naudositės išskirtinėmis socialinėmis garantijomis ir atrasite išskirtinių karjeros galimybių.

Tarnyba policijoje – galimybė rinktis, tobulėti, kilti. Ieškote Jūsų vertos profesijos – kviečiame įsilieti į Vilniaus apskrities policijos profesinės bendruomenės gretas! Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas – tai didžiausia Lietuvos policijos įstaiga. Daugiau nei du tūkstančiai policijos pareigūnų dirba dvylikoje struktūrinių policijos komisariatų bei kituose struktūriniuose padaliniuose, o tai atveria plačiausias karjeros ir tarnybos vietos ir profilio pasirinkimo galimybes. Atrasti patinkamą darbą padeda jo įvairovė. Vilniuje yra specializuoti kriminalinės policijos padaliniai, kuriuose dirbant galima tirti ne vien eilines vagystes ar smurto atvejus, bet sudėtingas, įdomias bylas ar dirbti su kriminaline žvalgyba susijusį darbą. Daugeliui patrauklu tapti ekspertu, tarnyba Viešosios tvarkos valdybos Specialiosios parengties skyriuje, kur darbas žavi nekasdieniškumu, o pasirinkus Reagavimo valdybą – situacijų įvairovė garantuota. Darbas patruliuojant su žirgais ar įvykio vietoje su šunimis – suderinamas su hobiu.

Kelią į policijos pareigūno karjerą galite pradėti dabar – kviečiame stoti į Lietuvos policijos mokyklą 1 metų trukmės policininko modulinę mokymo programą, o jau turintys universitetinį išsilavinimą – gali rinktis 6 savaičių įvadinio mokymo kursus. Daugiau informacijos rasite čia ir čia