Švenčių metu - sustiprintas policijos pareigūnų patruliavimas

Data

2018 10 31

Įvertinimas
0
DO4B9955.JPG

Artėjant Visų Šventųjų bei Vėlinių dienoms policija ypatingą dėmesį skirs patruliavimui prie kapinių, kur pareigūnai didelį dėmesį skirs saugaus eismo priežiūrai, tinkamam eismo reguliavimui, kad nesusidarytų transporto priemonių spūstys ir taip būtų išvengta žmonių nepasitenkinimo.

Sustiprintos pajėgos prie kapinių ir prieigose dirbs nuo spalio 31 iki lapkričio 2 d. Didžiausias dėmesys skiriamas didžiausioms Karveliškių ir Rokantiškių kapinėms. Pagrindinis uždavinys ‒ viešosios tvarkos ir saugaus eismo bei visuomeninio transporto nepertraukiamo vykimo užtikrinimas. Prie kapinių transporto priemonių eismo pakeitimai bus lapkričio 1 d., visa informacija apie pakeitimus paskelbta Vilniaus miesto savivaldybės tinklapyje. Svarbu, kad vykstantys į kapines privalo paisyti kelio ženklų reikalavimų, geranoriškai vykdyti policijos pareigūnų, Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų reikalavimus, būti kantriems ir pakantiems vieni kitiems.

Policija primena, kad prieš išvykstant aplankyti artimųjų kapų, būtina pasirūpinti savo turto sauga: nepalikti atidarytų langų, užrakinti duris, paprašyti kaimynų, kad pasidomėtų, ar svetimi (įtartini) asmenys nesidomi paliktu butu (namu), o atvykus į kapines, nepalikti automobiliuose vertingų daiktų, išlipus – užrakinti.