Sulaikytos dvi policijai gerai žinomos narkotikų platintojos

Data

2019 11 26

Įvertinimas
0
image0.jpeg

Policinės priemonės metu sostinės pareigūnams įkliuvo policijai gerai žinomos moterys, įtariamos narkotinių medžiagų platinimu. Viena jų pareigūnams prisipažino, kad narkotines medžiagas vartoja jau 10 metų. Abi jos ir vyras, įsigijęs narkotikų, atsidūrė areštinėje.

Lapkričio 25 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai vykdė eilinę policinę priemonę tabore ir jo prieigose. Netrukus pareigūnai sulaikė moterį (gimusią 1968 m.), kuri policijos pareigūnų akivaizdoje išplatino 3 „dozes“ vyrui (gimusiam 1986 m.). Penkiasdešimtmetė moteris ir trisdešimt trejų metų vyras uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo. Įtariamoji yra gerai žinoma policijos pareigūnams ‒ dėl analogiško nusikaltimo jai jau yra atliekamas ikiteisminis tyrimas. Bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės ‒ suėmimo jai skyrimo.

Tą pačią dieną pareigūnams tabore įkliuvo ir kita moteris (gimusi 1984 m.) ‒ pas trisdešimt penkerių metų moterį rasta ir paimta 76 folijos lankstinukai su narkotinėmis medžiagomis. Moteris uždaryta į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo.