>
2023-06-27

Sulaikyti didelės vertės svetimo turto pagrobimu įtariami asmenys

Didelės vertės svetimo turto pagrobimu įtariami asmenys buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Dviems jų skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto pagrobimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d.). Tyrimas pradėtas, kai dvi moterys, veikdamos kartu su bendrininkais, laukusiais jų automobilyje, užėjo į privačią teritoriją ir apgaule pateko į namą – paprašiusios atsigerti ir vaistų, neteisėtai prieš nukentėjusios valią įsibrovė į namo vidų ir pagrobė didelės vertės svetimą turtą – 100 000 eurų. Vagilės kartu su bendrininkais iš įvykio iškart vietos pasišalino.

Ikiteisminio tyrimo metu sostinės kriminalistai operatyviai nustatė įtariamuosius – jie buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Sulaikytiems asmenims pareikšti įtarimai dėl šios nusikalstamos veikos padarymo. Dviems iš sulaikytų įtariamųjų paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Atliktos kratos taip pat davė rezultatų – pas įtariamuosius rasta įvairūs aukso dirbiniai.

Policijos pareigūnai įtaria, kad šie asmenys galėjo įvykdyti ir daugiau turtinio pobūdžio nusikalstamų veikų ne tik Vilniaus apskrityje, bet ir kitose apskrityse, todėl nukentėjusiųjų nuo šių asmenų prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo valdybos 2-jo skyriaus tyrėjus tel. 8 700 65372 arba paskambinti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.