2024-04-15

Sulaikytas narkotinių medžiagų platintojas

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, siekdami mažinti narkotinių medžiagų apyvartą, atliko kruopštų tyrimą ir balandžio 12 d. apie 20 val. 30 min. kelyje Šalčininkai - Butrimonys - Eišiškės, ties Jančiūnų k., sulaikė vietos gyventojams gerai žinomą jauną vyrą, įtariamą narkotinių medžiagų platinimu. Įtariamajam skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.

Nustatyta, kad narkotinės medžiagos buvo platinamos dažniausiai jaunimo tarpe Eišiškėse, Jašiūnuose, Šalčininkuose. Atlikus kratą jo namuose, buvo rasta ir paimta apie 10 tūkst. eurų, galimai gautų neteisėtu būdu.

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti(Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.).

Šalčininkų rajono policija dėkinga gyventojams už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant teisės pažeidimus ir toliau prašo apie pastebėtą galimai daromą nusikalstamą veiką ar teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba per elektroninių policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt