Sulaikytas „fotografas“ įtariamas merginų prievartavimu

Data

2018 07 18

Įvertinimas
0
DSC04835.JPG

Sostinės kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė fotografu pasivadinusi asmenį, viliojusį merginas fotomodelio karjera ir jas, apsvaigintas, prievartavusį. Kviečiame atsiliepti visas nukentėjusias.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl išžaginimo. Pareigūnai nustatė, kad asmuo, prisistatantis fotografu Dovydu, internete ieško merginų, norinčių tapti fotomodeliais. Pažadėjęs tarptautinę modelio karjerą, sutaria dėl fotosesijos, atsiveda merginą į butą Vilniuje, fotografuoja, o vėliau, galbūt apsvaiginęs nenustatytais preparatais ir pasinaudodamas bejėgiška būkle, lytiškai santykiauja prieš nukentėjusiosios valią.

Bute atlikus kratą aptikta paslėptų vaizdo kamerų. Fotosesijų nuotraukos ir paslėptomis kameromis padaryti vaizdo įrašai galbūt buvo naudojami nusikalstamiems tikslams. Minėtasis „fotografas“ nustatytas ir liepos 10 d. sulaikytas. Jam paskirta kardomoji priemonė - suėmimas vienam mėnesiui.

Turima duomenų, kad panašiomis aplinkybėmis nukentėjusių merginų gali būti daugiau, nei šiuo metu yra žinoma policijai. Jei nukentėjote panašiomis aplinkybėmis, bet nesikreipėte į policiją, jei žinote tokių nukentėjusių moterų bei merginų, prašome kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus vyresniąją tyrėją Nijolę Petniūnaitę tel. (8 5) 271 6106 arba skambinti į Operatyvaus valdymo skyrių tel. (8 5) 271 6007.