Sulaikytas dar vienas narkotikų platintojas

Data

2019 10 25

Įvertinimas
0
IMG-a355ec546747f649b8c88af4f815ca95-V.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą narkotinių medžiagų platinimu. Penkiasdešimt vienerių metų vyras atsidūrė areštinėje.

Spalio 24 d. Vilniuje, netoli Gariūnų turgavietės, degalinėje, komisariato pareigūnai, pasitelkę į pagalbą Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnus, sulaikė vyrą, įtariamą narkotinių medžiagų disponavimu.

Nuspręsta atlikti kratas vyro gyvenamojoje vietoje. Pareigūnus nustebino būsto apsauga ‒ namas aptvertas tvora ir saugomas iš visų pusių, kiekvienas namo kampas filmuojamas, kieme laksto palaidas kovinis šuo. Kratos metu pareigūnai rado ir paėmė apie 400 g augalinės kilmės medžiagos - žolės, apie 100 g miltelių, įtariama, amfetamino, 5 ginklus, o automobilyje ‒ medžiaginę juodą kaukę.

Vyras atsidūrė areštinėje, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.), neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 2 d.).

Teismas jau yra skyręs šiam penkiasdešimt vienerių metų vyrui 1 metų ir 8 mėn. laisvės atėmimo bausmę už analogišką nusikaltimą.