Sulaikytas automobilį „Audi A4“ pagrobęs vyras (video)

Data

2020 07 17

Įvertinimas
1
Foto.jpg

Trakų policijos pareigūnai operatyviai išaiškino nukentėjusįjį sumušusį ir jo automobilį pagrobusį įtariamąjį. Šiandien Trakų policijai gerai žinomam vyrui teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Liepos 15 d. apie 16 val. į sostinės policiją kreipėsi Trakų r. gyventojas – susijaudinęs vyras pranešė, kad ką tik jį sumušė ir pagrobė automobilį „Audi A4“. Po šio pranešimo gausios policijos pajėgos skubėjo į įvykio vietą, Aukštadvario seniūnijoje. Įvykio vietoje medikai tvarstė nukentėjusiajam sulaužytą nosį ir teikė kitą būtiną medicininę pagalbą. Tuoj pat buvo organizuotas darbas dėl pagrobto automobilio ir įtariamojo paieškos „karštais pėdsakais“, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Aktyvūs paieškos veiksmai davė vaisių – apie 22 val. 45 min. buvo pastebėtas ir sustabdytas pagrobtas automobilis, o jame buvęs įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Įtariamasis ‒ 27-erių metų Trakų r. gyventojas, ankščiau teistas ir Trakų policijai labai gerai žinomas. Liepos 17 d. įtariamasis pristatytas į Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmus, kur jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė ‒ suėmimas.

Trakų rajono policijos pareigūnai turi pagrindo manyti, kad šis asmuo galėjo vykdyti nusikalstamą veiklą ne tik Trakų rajone, bet ir šalia esančiose Elektrėnų savivaldybės ir Prienų rajono teritorijose. Trakų policijos pareigūnai prašo atsiliepti nukentėjusių nuo šio asmens ar turinčių duomenų apie jo padarytus nusikaltimus ir susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato vyriausiuoju tyrėju Dainiumi Gageliu, tel. 8 700 65426, el. paštu dainius.gagelis@policija.lt arba paskambinti skubios pagalbos telefonu 112. Anonimiškumas ir konfidencialumas garantuojami.