2021-04-02

Suduotas smūgis „naminukės“ pardavėjams – paimta 100 l namų gamybos alkoholio (video)

Prieš šventes suaktyvėjusi neteisėta prekyba namų gamybos stipriais alkoholiniais gėrimais privertė Trakų policijos pareigūnus imtis griežtų priemonių. Organizuota policinė priemonė pareigūnams buvo sėkminga – rasta ir paimta 100 l galimai namų gamybos alkoholinių gėrimų, apie 10 l galimai „pilstuko“, kontrabandinių cigarEčių.

Prieššventiniu laikotarpiu Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai surengė iš anksto planuotą policinę priemonę, kurios tikslas ‒ užkirsti kelią neteisėtai prekybai namų gamybos stipriais alkoholiniais gėrimais.

Kovo 31 d. ankstyvą rytą gausios Trakų policijos pareigūnų pajėgos kartu su kolegomis iš Mobilios kuopos atliko kratas, taip vadinamuose galimuose „naminukės“ prekybos taškuose. Ši neteisėta prekyba dažniausiai suaktyvėja prieššventines dienas, ilguosius savaitgalius.

Sankcionuotų kratų Lentvario, Rūdiškių seniūnijose metu rasta ir iš nelegalios apyvartos paimta net 100 l galimai namų gamybos alkoholinių gėrimų. Be to, kratų metu buvo rasta ir paimta daugiau nei 100 pakelių kontrabandinių cigarečių bei apie 10 l galimai „pilstuko“. Pareigūnams pavyko surasti ir šalia vienos sodybos miške esančią slaptavietę, kur „naminukė“ jau buvo paruošta išvežimui į smulkesnius „prekybos“ taškus. Trakų rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų laikymo. Jo metu paskirtos ir bus atliktos viso paimto alkoholio ekspertizės.

Tokios policinės priemonės Trakų rajone bus tęsiamos visą balandžio mėnesį.