>
2023-10-18

Su narkotinėmis medžiagomis įkliuvo BMW vairuotojas

Jaunam vyrui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Spalio 17 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai sostinės Pilaitės pr. sustabdė patikrinti automobilį BMW. Paprašius vairuotojo pateikti dokumentus, šis patikino, kad piniginę su dokumentais palikęs namuose. Bendraujant su BMW vairavusiu dvidešimt ketverių metų amžiaus vyru (gimusiu 1999 m.), šis akivaizdžiai jaudinosi, muistėsi, tarsi bandydamas kažką nuslėpti, todėl policijos pareigūnams kilo įtarimas, kad vairuotojas galimai turi neleistinų medžiagų. Paklausus, ar jis turi draudžiamų daiktų, jaunas vyras atsakė, kad nieko neleistino neturi. Paprašius užgęsinti automobilio variklį ir išlipti iš vairuojamos transporto priemonės, vyras pakluso. Pareigūnams pro akis nepraslydo tai, kad pastarasis kažką slepia rankose, todėl nedelsiant buvo sulaikytas. Rankoje jis laikė į permatomą plėvelę įvyniotas žalios spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotines medžiagas.

Vairuotojas sulaikytas ir pristatytas į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą. Jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).