Su narkotikais sulaikytas valstybės sienos sergėtojas (video)

Data

2019 11 21

Įvertinimas
0
3.jpg

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnams su įkalčiais – galimai narkotine medžiaga – įkliuvo du jauni vyrai. Vienas jų ‒ Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM vyresnysis pasienietis (gimęs 1994 m.). Abu jie sulaikyti, atliekant ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.)., ir uždaryti į areštinę.

Lapkričio 20-ąją, apie 16 val., Tribonių k. pasienietis pareigūnams įkliuvo tarnybos metu – jis savo automobilyje laikė galimai narkotines medžiagas. Prie pasieniečio automobilio buvo sulaikytas ir Šalčininkų rajono gyventojas (gimęs 1999 m.), kuris iš anksto susitarus, paėmė dalį narkotinės medžiagos – augalinės kilmės medžiaga rasta vyro apatinėse kelnaitėse.

Pareigūnai, atlikę automobilio apžiūrą, aptiko ir paėmė baltos spalvos miltelių, galimai narkotinės psichotropinės medžiagos, bei įrankius jiems sverti ir fasuoti.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.